Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj Olaj, farost. Hátoldalán szen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Olvashatatlan-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-farost-Hatoldalan-szentendrei-cim-es-egy-mas~II2335808
2335808
10484
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj Olaj, farost. Hátoldalán szentendrei cím és egy másik, nehezen olvasható pecséttel. Fa keretben, 24×34,5 cm
: pelikán_kristóf