10431.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Mezey (?) Ilona jelzéssel: Faluszéle ősszel. Olaj, vászon, fa keretben. 24x35,5 cm