10418.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Körmendy-Barcza jelzéssel: Lovak a tó partján. Olaj, fa, kissé sérült fa keretben, 40x54 cm