10349.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. francia festő alkotása: Ló a trópusi tisztáson. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 32,5×49,5 cm