10345.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
44 000 HUF
118,92 EUR, 129,41 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Madonna. Akvarell, selyem. Sérült, foltos. Üvegezett fa keretben. 69x51,5 cm