10539.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Sárga-piros kompozíció. Olaj, papír, lap széle kissé sérült. 39,5x29 cm