Jelzés nélkül: Sárga örvény. Olaj, papír, lap széle sérült. 40x29,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Jelzes-nelkul-Sarga-orveny-Olaj-papir-lap-szele-serult-40x29-5-cm~II2259746
2259746
10537
389
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Sárga örvény. Olaj, papír, lap széle sérült. 40x29,5 cm
: kh