10555.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 cm