10544.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Akban császár a Mogul birodalom uralkodója, a művészetek barátja, háremében . Indiai akvarell-karton, 21x14 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting