10427.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
J Marko IV 906 jelzéssel: Naplemente. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Sérült fa keretben. 40×31,5 cm