10404.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ivány jelzéssel: "Budakeszi". Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm