10376.
389. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Borszéki Gy jelzéssel: Kalapos férfi portréja. Olaj, karton, sérült, 41×32 cm