Záborszky Gábor (1950-): A föld meséi I, 1985.
Rézkarc, merített pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Zaborszky-Gabor-1950-A-fold-mesei-I-1985--Rezkarc-meritett-papir-Jelzett-MuveszpC3~II2343577
2343577
10333
389
15000
Beschreibung: Záborszky Gábor (1950-): A föld meséi I, 1985.
Rézkarc, merített papír. Jelzett. Művészpéldány IV./V. A.P. számozással. Lapméret: 56x76 cm
: karap_norbert