Ruttka Ferenc (1926-2019): Tavaszváró. Olaj, papír, kartonra kasírozva... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ruttka-Ferenc-1926-2019-Tavaszvaro-Olaj-papir-kartonra-kasirozva-Jelzett-Hatoldalan-au~II2339025
2339025
10260
389
Beschreibung: Ruttka Ferenc (1926-2019): Tavaszváró. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 8×6 cm
: ra