Péli Tamás (1948-1994), össz. 4 db mű, női portrék és tanulmányrajzok.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Peli-Tamas-1948-1994-ossz-4-db-mu-noi-portrek-es-tanulmanyrajzok-Toll-vagy-ceruza-pap~II2331014
2331014
10237
389
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Péli Tamás (1948-1994), össz. 4 db mű, női portrék és tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29,5x21 cm
: hsz