Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hajó a Dunán. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 32), sérült. 60x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975):Ship on the Danube. Oil on canvas, signed. Framed. 60x80 cm