Károlyfi Zsófia (1952-): Élj! Szén, papír, jelzett. Hátoldalán felirat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Karolyfi-Zsofia-1952-Elj-Szen-papir-jelzett-Hatoldalan-feliratozott-Uvegezett-fa-ke~II2338604
2338604
10145
389
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Károlyfi Zsófia (1952-): Élj! Szén, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 25×17 cm
: pelikán_kristóf