10052. 389. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Vaddisznók. Rézkarc, papír, , körbevágva, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 17×22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf