70 000 HUF
Győrffy Sándor (1951-): Capriccio 2, 2004. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 93. oldal. 50×40 cm / Sándor Győrffy (1951-): Capriccio 2, 2004. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 93. 50x40 cm