Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Parti. Akvarell, papír, jelzett, 29... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Parti-Akvarell-papir-jelzett-29-5C39742-cm~II2322282
2322282
10045
389
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Parti. Akvarell, papír, jelzett, 29,5×42 cm
: karap_norbert