10014. 389. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Bardócz Árpád (1882-1938): Férfi akt, 1905. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 56,5×31,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf