Barczi Pál (1933-2003): Március előtt (petőfi Sándor portréja. Rézkarc... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Barczi-Pal-1933-2003-Marcius-elott-petofi-Sandor-portreja-Rezkarc-papir-jelzett-uve~II2342200
2342200
10011
389
Beschreibung: Barczi Pál (1933-2003): Március előtt (petőfi Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alja kissé foltos. 19,5x27 cm
: pelikán_kristóf