Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I-II. köt. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin. Kihajtható térképpel, fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.