17183.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Polyák Lajos: A klimatológia és klimatotherapia kézikönyve. Különös tekintettel a tüdővész klimatikus gyógykezelésére. Függelék: Balatonfüred klímája. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXIV. köt. Bp.,1892, Franklin-Társulat, 294 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, az elülső kötéstáblán kis folttal.