Melczer Miklós: A negyedik nemibetegség. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLX. kötet. Bp.,1938., Rényi Károly, VI+222 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.