17179.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság", 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, 'Merkly Belus József' nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.