17205.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.