Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Tarkabarka-1956-Mesek-versek-jatekok-Valogatta-es-szerkesztette-T-Aszodi-Eva-A-cimlapo~II2340359
2340359
17386
389
Books: Tales
Beschreibung: Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T. Aszódi Éva. A címlapot rajzolta Szecskó Tamás. Bp.,1956,Ifjúsági könyvkiadó. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
: nagy_andras