17113.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
Süssünk-főzzünk! Háztartási tudnivalók falusi lányok számára. Ella néni receptjeivel. Bp., 1942, Kalász. III., javított kiadás. Átkötött kopott, foltos amatőr félvászon-kötés, foltos, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.