Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp.,1972, Magyar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000005/Dercsenyi-Dezso-Romankori-epiteszet-Magyarorszagon-Bp-1972-Magyar-Helikon-Corvina-Konya~II2314892
2314892
17027
389
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. Bp.,1972, Magyar Helikon-Corvina. Kónya Kálmán fényképeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói
kopott papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
: nagy_andras
Katalognummer: