16563.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Czigler Ignácz: Művelődéstörténet. Különös tekintettel a képzőművészetek fejlődésére. Az ifjuság számára írta: - -. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+199 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötés, Haladás-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.