17583.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tompa Mihály: Virágregék. Pest., 1863., Heckenast Gusztáv, VI+175+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a címoldalt követően egy - szöveget nem érintő - laphiánnyal.