17477.
389. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Miguel de Cervantes Saavedra: Don Quijote de la Mancha. Átdolgozta: Győry Vilmos. Sajtó alá rendezte: Gaal Mózes. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Az Érdekes Ujság Ifjusági Könyvtára. Bp.,é.n.,Érdekes Ujság, 155+3 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, laza kötéssel.