Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való História mellyet egyéb fabulákkal és lőtt dolgokkal egyetemben Heltai Gáspár írásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György deák. Kozma Lajos 4 egészoldalas fametszetű illusztrációjával és könyvdíszeivel illusztrált. Gyoma, 1942, Kner Izidor-ny., 95+1 p.+ 4 (Kozma Lajos egészoldalas illusztrációi) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.