Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. Aláírt példány. Egés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/389/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Erdos-Renee-Az-indiai-vendeg-Bp-1929-Revai-Alairt-peldany-Egeszvaszon-kotes-kop~II2330859
2330859
17515
389
Beschreibung: Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. Aláírt példány. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
: hsz