11175. 388. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
20
0 HUF
Zsolnay pillangómintás porcelán szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 6,5×6,5×4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras