Miskolci fajansz tényér. Jelzett, Dávid csillagos jelzéssel, kopott. d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Miskolci-fajansz-tenyer-Jelzett-David-csillagos-jelzessel-kopott-d-19-cm~II2325560
2325560
11262
388
Beschreibung: Miskolci fajansz tényér. Jelzett, Dávid csillagos jelzéssel, kopott. d: 19 cm
: karap_norbert