Herendi virág mintás levél alakú kínáló tál, dpmbornyomott. Kézzel fes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-virag-mintas-level-alaku-kinalo-tal-dpmbornyomott-Kezzel-festett-jelzett-kis-ko~II2326887
2326887
11122
388
Beschreibung: Herendi virág mintás levél alakú kínáló tál, dpmbornyomott. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 10x13 cm
: tm