Herendi levél alakú, virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-level-alaku-viragmintas-kinalo-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-24x22-cm~II2300883
2300883
11150
388
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Herendi levél alakú, virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 24x22 cm
: karap_norbert