Gránit halas tálak. Nagyon nagy méretűtől 3 db. Jelzett, kis kopásokka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Granit-halas-talak-Nagyon-nagy-meretutol-3-db-Jelzett-kis-kopasokkal-51-cm-29-cm-23-cm~II2331508
2331508
11231
388
Beschreibung: Gránit halas tálak. Nagyon nagy méretűtől 3 db. Jelzett, kis kopásokkal 51 cm, 29 cm, 23 cm
: karap_norbert