Gorka Lívia (1925-2011): Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Gorka-Livia-1925-2011-Iparmuveszeti-Vallalatos-talka-mazas-keramia-jelzett-apro-kopas~II2328446
2328446
11004
388
Art-ceramics
Beschreibung: Gorka Lívia (1925-2011): Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm, h: 9 cm
: karap_norbert
Katalognummer: