13048.
388. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 600 HUF
Romániai magyar népdalok. Közzéteszi Jagamas János és Faragó József. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.