13071.
388. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.