13064.
388. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A magyar muzsika könyve. Szerk.: Dr. Molnár Imre. Bp., 1936, Merkantil-ny. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott, sérült gerinccel, laza fűzéssel, pár kijáró lappal.