1 200 HUF
34
cca 1910-50 össz. 17 db vegyes katonai fotó tétel, katonák kitüntetésekkel, portrék, életképek, néhány hátoldalán feliratozott (Kassai HÃrközpont jelvény) vagy jelzett (Wojtowicz Richárd, Komárom) vintage fotó és fotólap, 5,5x7,5 és 9x14 cm közötti méretben