Vegyes külföldi kerékpár embléma tétel, 3 db, közte Hebes embléma, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/388/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Vegyes-kulfoldi-kerekpar-emblema-tetel-3-db-kozte-Hebes-emblema-kopottak-kozte-2-seru~II2330376
2330376
12047
388
Flea Market
Beschreibung: Vegyes külföldi kerékpár embléma tétel, 3 db, közte Hebes embléma, kopottak, közte 2 sérülttel, 6x3 cm és 5x3 cm közötti méretben
: karap_norbert