1 400 HUF
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Golyóstoll, faragott fa test, fej motÃvummal dÃszÃtett, h: 18,5 cm + faragott fa toltttartó, fej motÃvummal dÃszÃtett, m: 8,5 cm + Régi Derby magyar tűzÅ‘gép, jelzett, kopott, m: 8,5 cm