11632. 388. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
800 HUF
0 HUF
Angyal motívumos bolha tétel, össz. 2 db: Angyalka figura, műgyanta, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Mécses angyalkás üvegben, matricás, jó állapotban, d: 7 cm, m: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert