1897 Möller's Deutsche Gätner-Zeitung. XII. évf. 1-39. sz. 1897. jan. 1.-dec. 20. Erfurt, Ludwig Möller, XIX+468 p. Német nyelven. Korabeli kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötésben.