Tükör dekoratív historizáló stílusú fa keretben. Keret néhány kisebb kopásokkal. Tükör méret: 77,5x44,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!